Greitos kredito sujungimas

Skolindamasis greitąjį kreditą, atrodo, kad po mėnesio gaudamas algą, galėsiu ją sugrąžinti. Tačiau dažnai nutinka, kad vis dėl to grąžinti neįmanoma, naudingiau yra pratęsti paskolos grąžinimo laikotarpį. Dėl to, kad grąžinimo laikotarpį galima pratęsti tiek kartu, kiek norėsi, susidaro situacija, kad beveik neįmanoma grąžinti greitąjį kreditą ir mokėdamas kredito pratęsimo mokestį permoki labai didelias palūkanas.

Ir būna ir tokie, kurie pasiskolina daugelias greitąsias paskolas ir kiekviena mėnesį tik pratęsia ir pratęsia grąžinimo laikotarpį. Rezultatas, nenaudingas kreditas, už kurį reikia mokėti dideles palūkanas.

Kyla klausimas, ar yra koks nors sprendimas, kad nereikėtu kiekvieną mėnesį mokėti kredito (-u) pratęsimo mokesčius ir grąžinti paimtą paskolą (-as) su pagrįstomis palūkanomis?

Vienas iš sprendimų yra: skolintis iš skolintojo, kuris išduoda paskolą, kuri gali padengti visas greitąsias paskolas ir grąžinti kasmėnesį, mokėdami mėnesinį mokestį. Tai tikrai bus naudingiau, nei mokėti kredito pratęsimo mokestį.

Vienas iš tokių skolintojų, teikiančių paskolas be užstato, su grąžinimo sąlygomis kas mėnesį yra BIGBANK. BIGBANKE yra galimybė skolintis nuo 1000 iki 34 000 litų laikotarpiu nuo 6 iki 72 mėnesių.

Greitos kredito sujungimas

Koks yra paskolos gavimo procesas?

  • Pateikti paraišką internete galima nemokamai, tereikia užpildyti paraiškos formą, nurodant visą reikiamą informaciją (skolintojas gali pareikalauti pateikti sąskaitos išrašą už paskutinius 6 mėnesius, tą galima pridėti užpildant paraišos formą internetu).
  • Bigbank specialistas susisieks su Jumis telefonu, kai bus gauta Jūsų paraiškos forma, ir patvirtins reikiamą informaciją (jeigu bus reikalingas sąskaitos išrašas už paskutinius 6 mėnesius ir nebūsi ją pridėjęs užpildant formą, tuomet reikės atvykti į betkurį BIGBANK filialą ir atspausdinti ją).
  • Per vieną dieną gausite atsakymą. Jeigu atsakymas bus teigima,as tada viename is BIGBANK filialu galėsite pasirašyti sutartį. Tik pasirašius sutartį, pinigus paves į Tavo banko sąskaitą ir Tu galėsi grąžinti visas greitąsias paskolas.

Ką dar svarbu žinoti? Kaip ir bet kuris kitas skolintojas, taip ir BIGBANK reikalaujas mėnesio palūkanas, bei komisini mokestį už kredito išdavimą. Komisinis mokestis yra vienkartinė išmoka, ir jeigu paskola išduodama be užstato, tuomet komisinis mokestis yra nuo 95 Lt iki 495 Lt. Komisinis mokestis priklauso nuo paskolos dydžio, pavyzdžiui, paskolos suma yra nuo 3001-5000 Lt, tuomet komisinis mokestis yra 295 Lt.

Bigbank siūlo paskolas ir per išeginės, o tai reiškia, kad skolinkis šiandien, o pradėk grąžinti tik po trijų mėnesių. Taigi, tikiuosi, tas patarimas tau padės ir daugiau nebereikės mokėti greitųjų kreditų pratęsimo mokesčius ir pagaliau galesi įkvėpti, ir mokėti mėnesinį mokestį, kurį gali sau leisti!

Greitos kredito sujungimas

to top