Dažnai užduodami klausimai

Kas yra Alfabeta.lt ir koks jo ryšys su kreditais internetu?

Alfabeta.lt teikia informaciją apie kreditų paslaugas, siūlant kreditų kompanijų paslaugų nemokamą sulyginimą. Alfabeta.lt neišduoda kreditų. Svetainė yra sukurta, siekiant padėti Tau pasirinkti naudingiausią ir geriausią kreditų kompaniją.

Kas yra kreditas internetu?

Kreditas internetu yra patogiausias ir greičiausias būdas, kaip gauti papildomas pinigines lėšas. Jeigu Tau skubiai būtinos papildomos finansinės lėšos ir Tu turi reguliarių pajamų, ir esi 100% įsitikinęs, kad sugebėsi įvykdyti sutartimi pavestus įsipareigojimus ir grąžinti kreditą nustatytu terminu, tuomet belieka tiktai pasirinkti kredito kompaniją.

Greitąjį kreditą Tu gali patogiai užsakyti ir greitai gauti atsakymą dėl kredito suteikimo arba atvirkščiai, atsisakymo išduoti kreditą. Tačiau būtina atsižvelgti į tai, kad greitųjų kreditų sumos yra nedidelės ir neviršija 500 EUR.

Vartojimo kreditas yra skirtas tiems, kurie pageidauja siekti didesnių tikslų, įgyvendinti svajones arba įsigyti kokią ilgai trokštamą prekę. Vartojimo kreditų suma gali siekti netgi 10.000 EUR. Ši kredito rūšis naudingesnė už greituosius kreditus, nes palūkanos yra žymiai mažesnės ir grąžinimo terminas yra ilgesnis. Tačiau būtina atsižvelgti į tai, kad, vartojimo kredito gavimui reikės ilgesnio laikotarpio, galimai netgi iki 2 darbo dienų, ir kredito kompanija gali pareikalauti papildomo užtikrinimo.

Kas yra greitasis kreditas internetu?

Greitasis kreditas internetu - tai būdas greitai pasiskolinti pinigus ir gauti juos į savo banko sąskaitą. Internetu galima gauti greitąjį kreditą iki 3000 eurų.

Kas yra nemokamas kreditas?

Jeigu skoliniesi pirmąjį kartą, tuomet gali gauti pirmąjį kreditą be komisinių mokesčio. Taigi, pinigus reikės grąžinti tiktai tiek, kiek pasiskolinai. Nemokamų kreditų nesiūlo visos greitųjų kreditų kompanijos, jų paskolos sumos yra ribojamos.

Kas būtina, užsakant greitąjį kreditą?

Kompiuteris arba įtaisas su interneto prijungimu, aktyvi banko sąskaita ir mobilusis telefonas.

Kokios išlaidos, skolinantis kreditą?

Vykdant registraciją paskolos davėjo svetainėje, reikalaujama aktyvizavimo mokesčio, kuris paprastai yra nedidelė pinigų suma. Vykdant šį apmokėjimą Tu sutinki su paskolos davėjo sąlygomis, ir paskolos davėjas sužino Tavo banko sąskaitą, į kurią pervesti pinigus.

Kas yra metinių palūkanų tarifas?

Kredito bendros išlaidos, įskaitant mokestį už sutarties pasirašymą, kredito palūkanos ir kitos su kreditu susijusios išlaidos, kurias išreiškia procentais.

Kada gausiu atsakymą dėl greitojo kredito?

Internetu greitųjų kreditų kompanijos atsakymą vidutiniškai pateikia per 15-30 minučių. Jeigu atsakymo negavai, susisiek su paskolos davėju asmeniškai.

Kodėl gali atsisakyti išduoti greitąjį kreditą?

Jeigu esi skolininkų sąrašuose, jeigu neišmokėti ankstesni kreditai, jeigu yra uždelstų kredito įmokų, jeigu registruojantis nurodyti neteisingi duomenys, tuomet tai yra priežastys, dėl kurių gali atsisakyti išduoti kreditą.

Kas yra metinė palūkanų norma?

Vienas iš geriausiu priemonių palyginti skolintojus yra MPN (metinė palūkanų norma). Metinė palūkanų norma yra bendra kredito kaina, tai yra visos išlaidos, įskaitant mokėjimą už sutarties pasirašymą, kredito procentus, kitas su kredito susijusias išlaidas u.t.t. MPN yra išreiškiama procentais ir priklauso nuo kredito sumos. Tikslią MPN atitinkamoje kompanijoje galima sužinoti atitinkamame skolintojo tinklapyje.

Atsakingas skolinimasis.

Prieš skoliniesi kreditą, apgalvok, ar tai būtina. Alfabeta.lt rekomenduoja neimti kredito, norint grąžinti kitą kredito mokėjimą. Skolinkis tiktai atvejais, jeigu pinigai iš tiesų būtini ir aiškiai žinai, kad galėsi grąžinti kreditą laiku. Jeigu kredito negrąžinsi, gali kilti problemų dėl naujo kredito gavimo, o taip pat bus sugadinta kredito istorija. Kredito įstaigos gali taikyti delspinigius, o taip pat pradėti skolos išieškojimo procesą arba perduoti reikalavimo teises tretiesiems asmenims, jeigu kredito negrąžinsi nurodytu terminu.

 

to top